+370 5 2473329 info[@]advokatopagalba.lt

PRIVATUMO POLITIKA

Šioje svetainėje pateikta informacija yra bendro pobūdžio ir skirta pristatyti advokatų profesinės bendrijos GGB Law (toliau – ADVOKATO PAGALBA) teikiamas teisines paslaugas bei kita aktuali informacija, kuri nėra teisinė konsultacija, nesukuria atstovavimo santykių tarp kliento ir ADVOKATO PAGALBA, nesuteikia jokių garantijų. ADVOKATO PAGALBA nesuteikia jokių garantijų dėl šiame puslapyje pateiktos informacijos aktualumo, teisingumo, išsamumo. ADVOKATO PAGALBA neprisiima atsakomybės dėl kitų interneto svetainių kuriose tiesiogiai ir netiesiogiai pateikiamos nuorodos į šią svetainę.

Naudodamiesi internetu, Jūs paliekate elektroninius pėdsakus ir taip sudarote galimybę kitiems žmonėms stebėti Jūsų veiksmus internete.

Ši informacija naudojama tik tiek, kiek reikalinga atlikti operacijoms bei kaupti statistiniams duomenims, kad, pavyzdžiui, galėtume patobulinti savo tinklalapį.

Jei naršydami mūsų tinklalapyje paprašote su Jumis susisiekti, siunčiate mums elektroninį laišką ar paprašote atsiųsti informaciją, Jūs pateikiate tokią informaciją, kaip: vardas, pavardė, elektroninio pašto adresas, telefono numeris ar kitus duomenis. Ši, Jūsų paties pateikta informacija, naudojama Jūsų užklausai ar prašymui įvykdyti.

Skambinkite +370 5 2473329

Domina teisinės paslaugos?

Palikite kontaktus ir mes susisieksime su Jumis per 12 darbo valandų.